Mākslīgais intelekts noliktavā

Mākslīgais intelekts noliktavā

Mākslīgais intelekts katru dienu iekaro jaunas nozares mūsu sabiedrībā, un loģistika nav izņēmums. Kā mākslīgais intelekts tiek izmantots noliktavu procesos? Kādi ir plusi un kādi ir mīnusi? 

Continue reading

pilna vai salikta krava

Mūžsenā dilemma – pilna vai salikta krava?

Jūras konteineri ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem veidiem, kā nogādāt kravas tai paredzētajā vietā. Patlaban pasaulē ir saražoti vairāk nekā 17 miljoni jūras konteineru, pie tam aktīvi kravu pārvadāšanā tiek izmantoti vien pieci miljoni.

Continue reading

Bīstamo kravu apzīmējumi

Bīstamo kravu apzīmējumi

Lai arī bīstamās kravas izklausās draudīgi, tās piedalās ikdienas satiksmē tikpat veiksmīgi kā jebkurš satiksmes dalībnieks. Vienīgā atšķirība ir to apzīmējumi uz konteinera, kas liecina, ka pārvadājamā krava var radīt dzīvībai, videi vai apkārtnei bīstamus apstākļus. Bīstamās kravas iedalās deviņās...

Continue reading

LDM - Loading meters

Kravas mērvienība LDM - Loading meters

Kraušanās metri jeb loading meters, saīsinājumā LDM tiek plaši izmantoti kravu pārvadājumos. Jebkuru pārvadājumu cenas, kas tiek veikti tenta veida piekabēs, tiek aprēķināti izmantojot LDM.

Continue reading


Autortiesības © Kravu-parvadajumi.eu. Visas tiesības aizsargātas. Pārpublicēt saturu drīkst oblagiāti norādot atsauci – https://kravu-parvadajumi.eu/