| Super User

Konteineri medikamentiem

Konteineri medikamentiem

Katras valsts farmācijas likumā ir aprakstītas zāļu uzglabāšanas prasības, kas jāievēro noliktavām, aptiekām un trešo pušu iestādēm, lai produkti nezaudētu savu kvalitāti un efektivitāti.

Tajā jāapraksta arī zāļu ražotāju un izplatītāju pienākumi, piemēram, LIP piemērošana – labas izplatīšanas prakse. ES regula apraksta minimālos standartus, kas jāievēro vairumtirgotājam, lai nodrošinātu zāļu kvalitātes un integritātes saglabāšanu visā piegādes ķēdē. Tas nozīmē drošu zāļu saņemšanu, transportēšanu, uzglabāšanu un izsniegšanu.

Pārvadāšanai ar kontrolētu temperatūru ir pieejami divu veidu iepakojuma risinājumi – aktīvais vai pasīvais. Aktīvajiem konteineriem izmanto elektriski vadāmas dzesēšanas un apsildīšanas sistēmas vai dzesēšanu ar sauso ledu. Pasīvie konteineri ir izolētas kastes vai konteineri bez aktīvas temperatūras kontroles. Aktīvie konteineri, protams, izmaksā dārgāk nekā pasīvie, taču tie aizņem daudz mazāk vietas un laiku apstrādei. Līdz ar to, uzņēmumiem ir jāveic rūpīga analīze, ņemot vērā visus faktorus, lai noskaidrotu sev piemērotāko risinājumu. Tomēr, neatkarīgi no izvēlētā risinājuma, uzņēmumam vienmēr ir jābūt gatavam neparedzētiem gadījumiem.

Apmēram 4% medikamentu nenonāk galamērķī lietojamā stāvoklī temperatūras noviržu dēļ. Tas uzņēmumiem rada neplānotas papildu izmaksas un zaudējumus. Šī iemesla dēļ farmācijas uzņēmumiem ir ļoti svarīgi ieguldīt transporta konteineros, kas var uzturēt precīzu temperatūru visa pārvadājuma laikā. Uzņēmums Tower Cold Chain ir nācis klajā ar risinājumu, kas atvieglos farmaceitisko produktu transportēšanu ar kontrolētu temperatūru. Ņemot vērā klientu vajadzības, uzņēmums ir izstrādājis KTEvolution konteineri - uzticamu un atkārtoti lietojamu aukstuma ķēdes risinājumu, kuru var viegli noturēt 1 vai 2 cilvēki.

Konteineris izgatavots 26 litru un 57 litru variantos. Tas būs pieejams visā temperatūras diapazonā un ir ideāli piemērots farmācijas produktu transportēšanai, kuriem nepieciešams uzturēt temperatūru diapazonā -70°C līdz +20°C. Liela nozīme ir svaram, kas padara konteinerus ideāli piemērotus mazāka apjoma sūtījumos, piemēram, paraugu nosūtīšanai. Dizainam ir jānodrošina optimāls līdzsvars starp augstu veiktspēju, izturību un optimizētu svaru. Konteineri nodrošina vairāk nekā 120 stundu siltumizolāciju, un, neprasot ne ārēju strāvu, ne cilvēka iejaukšanos transportēšanas laikā, produktus var droši un uzticami nosūtīt visā pasaulē. 

Inovācijas tiek panāktas, izmantojot konteinera minimālismu, jo īpaši vieglo siksnu sistēmu, kas aptver konteinera ārējo korpusu. Izstrādāts ar iebūvētiem rokturiem, kas piestiprināti augšpusē. Tos var salocīt konteinera virsmā, kad to nelieto. Siksna nodrošina vienmērīgu slodzes sadalījumu, lai vienkāršotu pārvietošanas procesu. Dizains atbilst ilgtspējības prasībām, jo tajā tiek izmantota fāzes maiņas tehnoloģija, kas apvienota ar viegliem paneļiem, lai nodrošinātu ilgtermiņa termisko aizsardzību. Konteineris ir pilnībā noslēgts, kas nozīmē, ka tas ir pilnībā noturīgs pret laikapstākļiem. Tas ir viegli mazgājams, kas samazina mikrobu un baktēriju piesārņojumu.

Iebūvētā datu reģistrēšanas tehnoloģija nodrošina iekšējās temperatūras apstiprinājumu reāllaikā. Konteineriem ir potenciāls pilnībā savienoties ar integrētiem viedo tehnoloģiju risinājumiem, piemēram, atrašanās vietas, temperatūras un triecienu uzraudzību. Integrētais temperatūras monitora displejs, kas atrodas visu produktu vienību augšpusē, nodrošina, ka konteiners ir iepriekš sagatavots, lai atbilstu klientu temperatūras prasībām, garantējot produkta integritāti no produkta iekraušanas brīža līdz galamērķa sasniegšanai. Ņemot vērā daudzu farmaceitisko produktu augsto vērtību, arī zādzības ir pastāvīgs drauds. Līdz ar to, apvienojot labi uzbūvētus aukstos konteinerus ar papildus drošības pasākumiem, konteineri var arī apgrūtināt zagļu piekļuvi produktiem un mazināt zādzības risku.

Ar kontrolētas temperatūras konteineriem uzņēmums nodrošina izcilu kvalitāti produktiem, lai tie tiktu uzturēti nemainīgā stāvoklī visos pārvadājumu posmos. Tāpēc uzņēmumiem ir ļoti svarīgi izvēlēties profesionālu loģistikas pakalpojumu sniedzēju, kas apzinās iepakojuma nozīmi aukstuma ķēdes sistēmā. 


Autortiesības © Kravu-parvadajumi.eu. Visas tiesības aizsargātas. Pārpublicēt saturu drīkst oblagiāti norādot atsauci – https://kravu-parvadajumi.eu/