| Super User

MSC sper nozīmīgus soļus avio kravu pārvadājumos

MSC sper nozīmīgus soļus avio kravu pārvadājumos

Reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc ātriem un uzticamiem kravu gaisa pārvadājumu pakalpojumiem, Itālijā dibinātā un Šveicē bāzētā Mediterranean Shipping Company MSC sper ievērojamus soļus,

lai uzlabotu savu avio kravu pārvadājumu biznesu, veicot stratēģiskas iegādes. Koncentrējoties uz savu spēju stiprināšanu un globālās sasniedzamības paplašināšanu, MSC ir apņēmies nodrošināt visaptverošus loģistikas risinājumus visiem.

Uzņēmums ir atzinis avio kravu pārvadājumu nozares milzīgo potenciālu un veic proaktīvus pasākumus, lai stiprinātu savu klātbūtni šajā nozarē. Iegādājoties jau esošus kravu pārvadājumu uzņēmumus, tās mērķis ir izmantot savas zināšanas, tīklus un resursus, lai uzlabotu savu pakalpojumu piedāvājumu. Šīs iegādes ne tikai ļaus MSC diversificēt savu biznesa portfeli, bet arī nostiprina savu pozīciju kā vadošajam spēlētājam loģistikas nozarē. MSC plāno iegādāties avio kravu pārvadājumu uzņēmumu - Itālijas gaisa kravu pārvadātāju “AlisCargo”. Iegādājoties šādu uzņēmumu, MSC iegūtu savu gaisa kuģa ekspluatanta apliecību AOC. Šāds stratēģiskais solis ļaus MSC piekļūt plašākam galamērķu lokam un paplašināt savu avio kravu pārvadājumu iespējas. Ar stabilu tīklu un plašu floti, uzņēmums varēs piedāvāt nevainojamus avio kravu pārvadājumus visā pasaulē.

  1. gada septembrī MSC attīstīja uzņēmumu MSC Air Cargo. 2022. Sākotnējais plāns paredzēja četru Boeing 777-200F kravas kuģu flotes iegādi, ko secīgos gados plāno paplašināt līdz astoņiem vai deviņiem šādiem kravas kuģiem. Jaunais kravu pārvadātājs decembrī uzsāka darbību Ljēžas lidostā Beļģijā, kas ir viens no Eiropas lielākajiem loģistikas centriem. Tomēr aviokompānijai nav sava AOC, un līdz šim vienīgo lidmašīnu tās flotē faktiski ekspluatē kompānija Atlas Air. 

MSC avio kravu pārvadājumu biznesa paplašināšana sniedz daudzas priekšrocības klientiem dažādās nozarēs. Pirmkārt, ar plašāku tīklu un lielāku jaudu uzņēmums var nodrošināt ātrākus tranzīta laikus un lielāku elastību preču piegādē uz paredzētajiem galamērķiem. Uzlabotā infrastruktūra un resursi, kas iegūti, izmantojot šīs stratēģiskās iegādes ļaus “MSC” apstrādāt lielākus kravu apjomus, efektīvi apmierinot klientu mainīgās prasības. Turklāt avi kravu pārvadājumu integrācija, MSC visaptverošajos loģistikas risinājumos, nodrošinās klientiem nevainojamu pieredzi no preces saņemšanas līdz piegādes brīdim. No sākotnējās saņemšanas līdz galīgajai piegādei MSC tagad var piedāvāt sinhronizētus multimodālus transporta risinājumus, kas ietver avio, jūras un sauszemes kravu pārvadājumus. Šī integrētā pieeja racionalizē piegādes ķēdes, samazina sarežģītību un samazina tranzīta laiku, galu galā uzlabojot klientu apmierinātību.

Kompānijas paplašināšanās centieni arī atbilst tās saistībām attiecībā uz ilgtspēju. Kuģniecības grupa atzīst videi draudzīgas prakses nozīmi loģistikas nozarē. Paplašinot savu avio kravu pārvadājumu biznesu, tās mērķis ir optimizēt transporta maršrutus un maksimāli palielināt kravnesību, samazinot kopējās oglekļa emisijas. Turklāt “MSC” aktīvi iegulda inovatīvās tehnoloģijās, lai samazinātu savu ekoloģisko pēdu, vienlaikus saglabājot efektīvus avio kravu pārvadājumus. MSC veido stratēģiskas partnerības un sadarbību ar galvenajiem nozares dalībniekiem, lai vēl vairāk stiprinātu savu avio kravu pārvadājumu biznesu. Šīs alianses ļauj izmantot papildu zināšanas un resursus, veicinot inovatīvu risinājumu izstrādi, paplašinot savas pakalpojumu iespējas. Sadarbojoties ar citiem loģistikas uzņēmumiem, MSC var sniegt saviem klientiem vēl efektīvākus un uzticamākus avio kravu pārvadājumu pakalpojumus.

MSC koncentrēšanās uz avio kravu pārvadājumu biznesa paplašināšanu, izmantojot stratēģiskas iegādes, uzsver tās apņemšanos apmierināt klientu mainīgās vajadzības mūsdienu dinamiskajā loģistikas vidē. Uzlabojot savu tīklu, spējas un resursus, uzņēmums ir labā pozīcijā, lai nodrošinātu visaptverošus un ilgtspējīgus avio kravu pārvadājumu risinājumus. Izmantojot uz klientu orientētu pieeju un nodošanos inovācijām, MSC turpina nostiprināt savas pozīcijas kā pasaules līderis loģistikas nozarē, nodrošinot netraucētu un efektīvu preču transportēšanu visā pasaulē.


Autortiesības © Kravu-parvadajumi.eu. Visas tiesības aizsargātas. Pārpublicēt saturu drīkst oblagiāti norādot atsauci – https://kravu-parvadajumi.eu/