| Super User

Reāllaikā izsekojami sūtījumi

Reāllaikā izsekojami sūtījumi

Loģistikas uzņēmumi ik dienu meklē jaunus veidus, kā saīsināt piegādes laiku, lai palielinātu ieņēmumus. Mūsdienās, kad patērētāju vēlmes pieaug, privātpersonām un uzņēmumiem ir ļoti svarīgi sniegt ieskatu par piegādes statusu.

Reāllaika transporta redzamības datu vākšana sniedz uzņēmumiem iespēju piegādāt ne tikai kravu, bet arī sniegt vērtīgus nemateriālus ieguvumus - uzlabota klientu pieredze un sirdsmiers. Precīzi un uzticami dati par ienākošo sūtījumu atrašanās vietu ļauj uzņēmumiem, piemēram, mazumtirgotājiem un ražotājiem, ātri un izlēmīgi rīkoties, saskaroties ar traucējumiem, nevis minēt atbilstošāko rīcības risinājumu.

Investīcijas reāllaika transporta redzamības programmatūrā piedāvā virkni priekšrocību un ienākumu iespējas visu lielumu un nozaru uzņēmumiem. Globālās pandēmijas kontekstā ir daudz gadījumu, kad tiešas reāllaika redzamības lietotāji ir spējuši gūt tūlītēju labumu. Piemēram, piekļūstot reāllaika precīziem datiem, nosakot faktisko apstāšanos un pārtraukumu laikus, valsts robežu gaidīšanas laikus, redzot pārvadātāju darbību un jaudu, kā arī kontrolējot sadarbību starp nosūtītājiem.

Jauna aptauja, ko nesen publicēja uzņēmums Bringg liecina, ka 87% loģistikas pakalpojumu sniedzēju līdz 2024. gadam ieviesīs reāllaika izsekošanu, lai palīdzētu palielināt piegādes apjomus. Aptaujā, kurā piedalījās 200 loģistikas un transporta līderi no visas Ziemeļamerikas un Eiropas, tika aplūkoti piegādes noslēdzošie posmi. Uz jautājumu, kas sniegtu pakalpojumu sniedzējiem konkurences priekšrocības, vairāk nekā puse respondentu (54%) norādīja uz biznesa analīzi visos pakalpojuma posmos. Saraksta augšgalā bija nepieciešamība pēc automatizētiem rīkiem, kas nodrošinātu pārredzamību un varētu uzlabot klientu pieredzi. Aptauja atklāja, ka 86% pakalpojumu sniedzēju jau izmanto pasūtījumu komplektēšanas tehnoloģiju, vai arī plāno to izmantot līdz 2024. gadam.

Galvenie ziņojuma secinājumi ietver:

  • Visiem respondentiem lielākās grūtības veido procesa sākums - nosūtītāja reģistrēšana un integrēšana jaunā piegāžu ķēdē (44%), kam seko ārpakalpojumu piegādes partneru caurredzamība (44%) un pārvadātāju un vadītāju pārvaldība (41%).
  • Nodrošinot labāku piegādes pieredzi klientiem un darbojoties ienesīgāk plašā mērogā, loģistikas pakalpojumu sniedzēji joprojām piešķir prioritāti redzamībai un automatizācijai starp ieinteresētajām personām kā metodes piegādes izmaksu samazināšanai. 87% ievieš vai plāno ieviest reāllaika redzamību līdz 2024. gadam, lai palīdzētu palielināt piegādes apjomus, un šis skaitlis pieaug līdz 90% automatizētai nosūtīšanai un maršrutēšanai.
  • 38% respondentu cīnās ar vadītāju noturēšanu, un 40% ievērojami paaugstina autovadītāju algas, lai risinātu šo izaicinājumu.
  • 41% pakalpojumu sniedzēju norāda uz vairāku mobilo sakaru operatoru pārvaldību kā galveno problēmu.

Galvenie faktori, kas jāpatur prātā, izvēloties reāllaika redzamības platformu:

  • Mobilo sakaru operatoru savienojamība: reāllaika redzamības platformām ir jānodrošina stabila darbība operatoru iekļaušanai un pārvaldībai, kā arī spēcīgam mobilo sakaru operatoru tīklam gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.
  • Statusa un stāvokļa izsekošana: papildus atrašanās vietas izsekošanai, pievērsiet uzmanību arī reāllaika transporta redzamības programmatūras risinājumiem, kas piedāvā iespēju izsekot arī sūtījumu statusam, piemēram, temperatūrai.
  • Integrācija ar biznesa pamatsistēmām: redzamība neaizstāj transporta vadības sistēmu, jūsu izvēlētajai redzamības platformai ir jāpiedāvā vienmērīga integrācija.
  • Multimodālās iespējas: ja uzņēmums pārvieto kravas dažādos veidos, jūsu redzamības risinājumam ir jāspēj nodrošināt reāllaika kravu izsekošanu visiem šiem veidiem. Nemēģiniet apvienot piedāvājumus no uzņēmumiem ar dažādām specialitātēm; viens no spēcīgākajiem darbības aspektiem ir iespēja skatīt visu piegādes ķēdi vienā vietā. 

Dažas reāllaika redzamības platformas savus risinājumus piedāvā kā bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem, reizēm nepieminot, ka pārvadātājam pēc pievienošanās tīklam ir jāmaksā, lai kopīgotu savus datus. Mūsdienu patērētāji pieprasa ātras piegādes iespējas, kuras loģistikas un piegādes pakalpojumu sniedzējiem jācenšas izpildīt. Loģistikas pakalpojumu sniedzēji ir palielinājuši savu piegādes jaudu, lai neatpaliktu no pieaugošajiem e-komercijas apjomiem un mainīgajām patērētāju vēlmēm. Lai 2022. gadā attīstītos reāllaika izsekojamās piegādes, pakalpojumu sniedzējiem ir jāspēj izveidot ļoti labu stratēģiju un saprātīgi koncentrēt savus esošos resursus.


Autortiesības © Kravu-parvadajumi.eu. Visas tiesības aizsargātas. Pārpublicēt saturu drīkst oblagiāti norādot atsauci – https://kravu-parvadajumi.eu/